My Favorite Movies
| RavenBlood2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pretty in Pink (1986, PG-13) |
|
| 2 |
Ghost World (2001, R) |
|
| 3 |
Cherry 2000 (1988, PG-13) |
|
| 4 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
| 5 |
Mannequin (1987, PG) |
|
| 6 |
CryBaby (2005, Unrated) |
|
| 7 |
Curfew (1989, Unrated) |
|
| 8 |
Vampire Journals (1997, R) |
|
| 9 |
Dracula 2000 (2000, R) |
|
| 10 |
Shaun of the Dead (2004, R) |










