My Favorite Movies
| ImmaDinosaurMeow's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bubble Boy (2001, PG-13) |
|
| 2 |
Sex Drive (2008, R) |
|
| 3 |
Edward Scissorhands (1990, PG-13) |
|
| 4 |
Big Fish (2003, PG-13) |
|
| 5 |
O Brother, Where Art Thou? (2000, PG-13) |
|
| 6 |
The Rocky Horror Picture Show (1975, R) |
|
| 7 |
Little Miss Sunshine (2006, R) |
|
| 8 |
The Girl Next Door (2004, R) |
|
| 9 |
There Will Be Blood (2007, R) |
|
| 10 |
Twilight (2008, PG-13) |
|
| 11 |
Freddy Got Fingered (2001, R) |
|
| 12 |
Angus, Thongs and Perfect Snogging (2008, PG-13) |
|
| 13 |
Legacy (2008, R) |
|
| 14 |
Brokeback Mountain (2005, R) |
|
| 15 |
The Twilight Saga: New Moon (2009, PG-13) |















