Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  reika66's Rating My Rating
1
Pitch Black (2000,  R)
2
Dead and Breakfast (2005,  R)
3
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
4
Finding Nemo (2003,  G)
5
Toy Story (1995,  G)
6
Steal Big Steal Little (1995,  PG-13)
7
Arsenic and Old Lace (1944,  Unrated)
8
M*A*S*H (MASH) (1970,  PG)
9
Bubba Ho-Tep (2003,  R)
10
Five Children and It (5 Children & It) (2004,  Unrated)
11
His Girl Friday (1940,  Unrated)
12
The Mummy (1999,  PG-13)
13
The Hills Have Eyes (2006,  R)
14
Kiss Kiss, Bang Bang (2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments