My Favorite Movies
| Renee328764921's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
| 2 |
Monster-in-Law (2005, PG-13) |
|
| 3 |
In Her Shoes (2005, PG-13) |
|
| 4 |
My Big Fat Greek Wedding (2002, PG) |
|
| 5 |
Notting Hill (1999, PG-13) |
|
| 6 |
Therese (2004, PG) |
|
| 7 |
Pope John Paul II (2005, Unrated) |
|
| 8 |
Pride and Prejudice (2005, PG) |
|
| 9 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
| 10 |
Sex and the City (2008, R) |










