My Favorite Movies


  REPENT74513823's Rating My Rating
1
Bunny Whipped (2006,  R)
2
The Illusionist (2006,  PG-13)
3
Death to the Supermodels (2005,  R)
4
Hot Fuzz (2007,  R)
5
George Of The Jungle 2 (2003,  PG)
6
La Mujer de Mi Hermano (2006,  R)
7
Stigmata (1999,  R)
8
Stick It (2006,  PG-13)
9
Zodiac (2007,  R)
10
Epic Movie (2007,  PG-13)
11
But I'm A Cheerleader (2000,  R)
12
Dogma (1999,  R)
13
Lords of Dogtown (2005,  PG-13)
14
Blood Diamond (2006,  R)
15
She's the Man (2006,  PG-13)
16
Diary of a Mad Black Woman (2005,  PG-13)
17
K-PAX (2001,  PG-13)
18
Déjala correr (2001,  Unrated)
19
The Animal (2001,  PG-13)
20
Sorority Boys (2002,  R)
21
Transformers (2007,  PG-13)
22
Fantastic Four (2005,  PG-13)
23
Everyone's Hero (2006,  G)
24
Knocked Up (2007,  R)
25
Ghost Rider (2007,  PG-13)
26
Next (2007,  PG-13)
27
Blades of Glory (2007,  PG-13)
28
Pathfinder (2007,  R)
29
Babel (2006,  R)
30
Evan Almighty (2007,  PG)
31
Surf's Up (2007,  PG)
32
Wild Hogs (2007,  PG-13)
33
Disturbia (2007,  PG-13)
34
Shrek (2001,  PG)
35
Eragon (2006,  PG)
36
Bounce (2000,  PG-13)
37
Blow (2001,  R)
38
Just Friends (2005,  PG-13)
39
One Night With the King (2006,  PG)
40
Up in Smoke (1978,  R)
41
Bobby (2006,  R)
42
Dias de Futbol (2003,  Unrated)
43
Underworld (2003,  R)
44
Matchstick Men (2003,  PG-13)
45
Runaway Jury (2003,  PG-13)
46
Cars (2006,  G)
47
Beerfest (2006,  R)
48
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) (2000,  PG-13)
49
Brother (2001,  R)
50
Date Movie (2006,  PG-13)
51
V for Vendetta (2006,  R)
52
Thank You For Smoking (2006,  R)
53
Open Season (2006,  PG)
54
The Devil Wears Prada (2006,  PG-13)
55
Hollywood North (2003,  R)
56
Hoodwinked (2005,  PG)
57
Over the Hedge (2006,  PG)
58
Idle Hands (1999,  R)
59
Braveheart (1995,  R)
60
Fight Club (1999,  R)
61
Finding Nemo (2003,  G)
62
Forrest Gump (1994,  PG-13)
63
Gladiator (2000,  R)
64
Grease (1978,  PG)
65
Mean Girls (2004,  PG-13)
66
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
67
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
68
Pulp Fiction (1994,  R)
69
Sin City (2005,  R)
70
The Departed (2006,  R)
71
The Godfather (1972,  R)
72
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
73
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
74
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
75
The Matrix (1999,  R)
76
The Shawshank Redemption (1994,  R)
77
Wedding Crashers (2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments