Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  reystrauss301's Rating My Rating
1
The Matrix (1999,  R)
2
Once Upon a Time in China 4 (1993,  R)
3
Jui kuen II (The Legend of Drunken Master) (Drunken Fist II) (1994,  R)
4
Batman Returns (1992,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
6
The Mask of Zorro (1998,  PG-13)
7
The Specialist (1994,  R)
8
Sniper (1993,  R)
9
Enter the Dragon (1973,  R)
10
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
11
The Terminator (1984,  R)
12
The Last Samurai (2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments