My Favorite Movies
| rgdolphin's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2 (2007, G) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 3 |
Pokemon - The Movie 2000 (2000, G) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 6 |
Bridge to Terabithia (2007, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
| 9 |
Wolf's Rain (, Unrated) |
|
| 10 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005, PG) |
|
| 11 |
Meet the Robinsons (2007, G) |
|
| 12 |
The Pirates of Penzance (1983, Unrated) |
|
| 13 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2004, G) |
|
| 14 |
The Princess Diaries (2001, G) |
|
| 15 |
Spaceballs (1987, PG) |
|
| 16 |
The Outsiders (1983, PG) |














