My Favorite Movies
| rhianrules's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Butterfly Effect (2004, R) |
|
| 2 |
The Nightmare Before Christmas (2008, PG) |
|
| 3 |
Underworld (2003, R) |
|
| 4 |
X-Men (2000, PG-13) |
|
| 5 |
The Descent (2006, R) |
|
| 6 |
Green Street Hooligans (2005, R) |
|
| 7 |
Tim Burton's Corpse Bride (2005, PG) |
|
| 8 |
The Sixth Sense (1999, PG-13) |
|
| 9 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
| 10 |
Signs (2002, PG-13) |
|
| 11 |
The Skeleton Key (2005, PG-13) |











