My Favorite Movies
| rhwhitmore2222's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
| 2 |
Around the World in 80 Days (2004, PG) |
|
| 3 |
The Break-Up (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Point Break (1991, R) |
|
| 5 |
Grease (1978, PG) |
|
| 6 |
Grease 2 (1982, PG) |
|
| 7 |
Just Like Heaven (2005, PG-13) |
|
| 8 |
Pennies From Heaven (1981, R) |
|
| 9 |
Crash (2004, R) |
|
| 10 |
The Net (1995, PG-13) |
|
| 11 |
Speed (1994, R) |
|
| 12 |
Young Guns II (1990, PG-13) |











