My Favorite Movies
| RiconoscailProtagoni's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Corporation (2004, Unrated) |
|
| 2 |
Why We Fight (2006, PG-13) |
|
| 3 |
No End in Sight (2007, Unrated) |
|
| 4 |
With All Deliberate Speed (2004, Unrated) |
|
| 5 |
Ben Hur (2003, Unrated) |
|
| 6 |
Donnie Darko (2001, R) |
|
| 7 |
Irreversible (2002, Unrated) |
|
| 8 |
Soylent Green (1973, PG) |
|
| 9 |
12 Angry Men (1997, PG-13) |
|
| 10 |
Notebook (2006, Unrated) |









