My Favorite Movies
| rizwansidd56's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Enemy Below (1957, Unrated) |
|
|
| 2 |
Eight Below (2006, PG) |
|
|
| 3 |
Fire Down Below (1997, R) |
|
|
| 4 |
Below (2002, R) |
|
|
| 5 |
Behind Enemy Lines: Axis of Evil (2006, R) |
|
|
| 6 |
Gonggongui Jeog 2 (Another Public Enemy) (2005, R) |
|
|
| 7 |
The Public Enemy (1931) (, Unrated) |
|
|
| 8 |
My Best Enemy (Mi mejor enemigo) (, Unrated) |
|
|
| 9 |
Sleeping with the Enemy (1991, R) |
|
|
| 10 |
Facing the Enemy (2001, R) |
|
|
| 11 |
In Enemy Hands (2004, R) |
|
|
| 12 |
Enemy Gold (1987, R) |
|
|
| 13 |
Walk the Line (2005, PG-13) |
|
|
| 14 |
The Front Line (2007, Unrated) |
|
|
| 15 |
In the Line of Fire (1993, R) |
|
|
| 16 |
Macon County Line (1974, R) |
|
|
| 17 |
Antonia (Antonia's Line) (1995, R) |
|
|
| 18 |
Zhong jian ren (In the Line of Duty 5: Middle Man)(Key Witness) (1990, Unrated) |
|
|
| 19 |
The Thin Red Line (1999, R) |
|
|
| 20 |
Huang jia shi jie zhi IV: Zhi ji zheng ren (In the Line of Duty 4: Witness) (1989, R) |
|


