My Favorite Movies
| RKODemon's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Marine (2006, PG-13) |
|
|
| 2 |
Gladiator (2000, R) |
|
|
| 3 |
Tombstone (1993, R) |
|
|
| 4 |
The Phantom of the Opera (2004, PG-13) |
|
|
| 5 |
The League of Extraordinary Gentlemen (2003, PG-13) |
|
|
| 6 |
Speed (1994, R) |
|
|
| 7 |
American History X (1998, R) |
|
|
| 8 |
Sin City (2005, R) |
|
|
| 9 |
The Crocodile Hunter - Collision Course (2002, PG) |
|
|
| 10 |
Hellboy (2004, PG-13) |
|


