My Favorite Movies
| RobertPatrick1619728's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Wayne's World (1992, PG-13) |
|
| 2 |
Body Shot (1993, R) |
|
| 3 |
Double Dragon (1994, PG-13) |
|
| 4 |
Decoy (1946, Unrated) |
|
| 5 |
Only Thrill (1997, R) |
|
| 6 |
Renegade Force (1998, R) |
|
| 7 |
Backflash (2002, R) |
|
| 8 |
Ladder 49 (2004, PG-13) |
|
| 9 |
Walk the Line (2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Marine (2006, PG-13) |
|
| 11 |
Flags of Our Fathers (2006, R) |











