My Favorite Movies
| Robin119734694's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 2 |
Somewhere in Time (1980, PG) |
|
| 3 |
The Green Mile (1999, R) |
|
| 4 |
The Women (2008, PG-13) |
|
| 5 |
The Love Letter (1998, Unrated) |
|
| 6 |
Sleeping with the Enemy (1991, R) |
|
| 7 |
My Life (1993, PG-13) |
|
| 8 |
The Boy in the Striped Pajamas (The Boy in the Striped Pyjamas) (2008, PG-13) |
|
| 9 |
For All Time (2000, PG) |
|
| 10 |
A Tree Grows in Brooklyn (1945, Unrated) |
|
| 11 |
Pay It Forward (2000, PG-13) |
|
| 12 |
Summer of My German Soldier (1978, Unrated) |
|
| 13 |
For Love of the Game (1999, PG-13) |
|
| 14 |
Field of Dreams (1989, PG) |












