My Favorite Movies


  rockfanzrule's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
4
Secret Window (2004,  PG-13)
5
Benny & Joon (1993,  PG)
6
Platoon (1986,  R)
7
Fear and Loathing in Las Vegas (1998,  R)
8
Cape Fear (1991,  R)
9
Honeymoon in Vegas (1992,  PG-13)
10
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
11
Willy Wonka and the Chocolate Factory (1971,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments