My Favorite Movies


  rockgirlpunk3061's Rating My Rating
1
Silent Hill (2006,  R)
Silent Hill
i like this movie because make me feel good
2
A.I. Artificial Intelligence (2001,  PG-13)
3
Resident Evil (2002,  R)
4
Resident Evil - Apocalypse (2004,  R)
5
300 (2007,  R)
6
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
8
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
9
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
10
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
11
Alexander (2004,  R)
Alexander
i like this one because I can see to Jared Leto
12
The Ring (2002,  PG-13)
The Ring
Samara Morgan is my daughter
13
The Ring Two (2005,  PG-13)
14
The Chronicles of Riddick (2004,  Unrated)
15
Panic Room (2002,  R)
Panic Room
here is my Jared Leto
16
Troy (2004,  R)
17
Eight Below (2006,  PG)
Eight Below
i want a dog like these
18
Dragonfly (2002,  PG-13)
Dragonfly
here is a pretty boy
19
Moulin Rouge! (2001,  PG-13)
Moulin Rouge!
this guy is very sexy
20
Sleepy Hollow (1999,  R)
Sleepy Hollow
Johnny deep look very funny here
21
Hide and Seek (2005,  R)
22
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
i like the cars
23
The Sixth Sense (1999,  PG-13)
The Sixth Sense
very good movie
24
Dark Prince: The True Story of Dracula (Dracula - The Dark Prince) (2000,  R)
25
Dracula 2000 (2000,  R)
Dracula 2000
i want this vampire for me
26
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
27
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
28
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
29
Sexo Pudor Y Lagrimas (1999,  R)
30
The Covenant (2006,  PG-13)
The Covenant
this guys are very wells
31
Patch Adams (1998,  PG-13)
Patch Adams
is very funny and sad
32
Bicentennial Man (1999,  PG)
Bicentennial Man
is a movie very pretty and sweet
33
The Fifth Element (1997,  PG-13)
34
Jack (1996,  PG-13)
35
Air Force One (1997,  R)
36
City of Angels (1998,  PG-13)
City of Angels
is very sweet movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments