My Favorite Movies
| rohanmalcolm70's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 2 |
Rush Hour 3 (2007, PG-13) |
|
| 3 |
Rush Hour (1998, PG-13) |
|
| 4 |
Rush Hour 2 (2001, PG-13) |
|
| 5 |
The Seat Filler (2004, PG-13) |
|
| 6 |
Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane (Plane Dead) (2007, Unrated) |
|
| 7 |
The Forbidden Kingdom (2008, PG-13) |
|
| 8 |
Nan er ben se (Invisible Target) (2008, R) |
|
| 9 |
Ru guo · Ai (Perhaps Love) (2005, Unrated) |
|
| 10 |
Zhuo gui da shi (Vampire Buster) (1989, Unrated) |
|
| 11 |
Xin bian yuan ren (To Live and Die in Tsimshatsui) (1994, Unrated) |
|
| 12 |
The Fifth Element (1997, PG-13) |
|
| 13 |
Friday (1995, R) |
|
| 14 |
Dead Presidents (1995, R) |
|
| 15 |
Money Talks (1997, R) |
|
| 16 |
House Party 3 (1994, R) |
|
| 17 |
We Are the Future (2006, Unrated) |
|
| 18 |
Spectres (2004, PG-13) |
|
| 19 |
Rough Riders (1997, Unrated) |
|
| 20 |
Mr. S: My Life with Frank Sinatra (, Unrated) |
|
| 21 |
The Saddle Club: The First Adventure (2001, Unrated) |



















