Flixster Movies
Sign Up | Login

No recent messages.

Loading...

Loading...

Sending...

Sending...

Sent!

  • Home
  • Movies
    • In Theaters
    • Upcoming
    • On DVD
    •  
    • Trailers
    • Actors
    • Photos
    • News
    • Movies I Might Like
    • Rate Movies
    •  
    • Showtimes
  • Profile
    • My Profile
    • My Ratings
    • My Movies
    • My Actors
    • My Photos
    • My Videos
    • My Lists
    • Skins Gallery
  • Friends
    • My Friends
    • My Friends' Reviews
    • Find a User
    • Add Friends
    •  
    • My Conversations
    • Compatibility Test
    • People I May Know
    • Plan Movie Night
  • Meet People
    • Meet People
    • Browse
    • Top User Charts
    • Forums
    • Flixster Facts
    • Flixster Wiki
  • Fun & Games
    • User Quizzes
    • Never-Ending Quiz
    • Personality Tests
    • Lists
    • Polls
  • Watch Now
    • Movies
    • TV
    • Videos

More Lists


  1. | Create a List
  2. Top Lists

Related Lists

  • Movies i have and movies i have seen by Kami
  • queen of the damn by Lora
  • Movies (2007) by Daniel
  • TAYLOR LAUTNER LOVERS by Dionna
  • I Love Anime by Amethyst & P...
  1. View More Lists

Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. Next list
  1. rominarosath14
  2. Romina

  rominarosath14's Rating My Rating
1
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) (2004,  Unrated)
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island)
2
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler) (2002,  Unrated)
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler)
3
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2004,  Unrated)
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass )
4
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2005,  Unrated)
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time )
5
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
6
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
7
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
8
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
9
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
10
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004,  Unrated)
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie)
11
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005,  Unrated)
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo!
12
8 Mile (2002,  R)
8 Mile

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments

Explore | Movies | Actors & Actresses | Photos | Theaters | News | Lists | Quizzes | Blog | Reviews | Mobile

More Info | Copyright, Privacy Policy, Terms of Service | About Us | Advertise | Follow Flixster on Twitter! | Flixster SuperReviewers

Help | Sitemap | Help

Copyright © 2009 Flixster, All Rights Reserved

iLike - discover music with friends | Get Skyfire - Browse the PC web on your phone

web49.flixster.com