My Favorite Movies


  RosalinaCN7652555's Rating My Rating
1
Beijing Bicycle (2001,  PG-13)
2
Little Shop of Horrors (1986,  PG-13)
3
The Waterdance (1992,  R)
4
Back by Midnight (2002,  R)
5
American Beauty (1999,  R)
6
Dumb and Dumber (1994,  PG-13)
7
Liar Liar (1997,  PG-13)
8
Laundry (2002,  Unrated)
9
Napoleon Dynamite (2004,  PG)
10
Green Tea (2003,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments