My Favorite Movies


  rosalinahelguero's Rating My Rating
1
THR3E (2007,  PG-13)
2
Disturbia (2007,  PG-13)
3
The Messengers (2007,  PG-13)
4
Half Light (2005,  R)
5
Perfect Stranger (2007,  R)
Perfect Stranger
trailer
6
The Quiet (2006,  R)
7
Zodiac (2007,  R)
8
The Number 23 (2007,  R)
9
Vacancy (2007,  R)
10
The Hitcher (1986,  R)
11
Identity (2003,  R)
12
Gladiator (2000,  R)
13
Hannibal Rising (2007,  R)
14
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
15
Premonition (2007,  PG-13)
16
Kill Bill: Volume 1 (2003,  R)
17
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999,  PG)
18
Braveheart (1995,  R)
19
The Matrix Reloaded (2003,  R)
20
Happy Feet (2006,  PG)
21
The Matrix Revolutions (2003,  R)
22
The Matrix (1999,  R)
23
Mulholland Drive (2001,  R)
24
Sling Blade (1997,  R)
25
Laws of Attraction (2004,  PG-13)
26
August Rush (2007,  PG)
27
Right at Your Door (2007,  R)
28
The Curious Case of Benjamin Button (2008,  PG-13)
29
Legends of the Fall (1994,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments