My Favorite Movies
| Rosalyn86694968's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dance Flick (2009, PG-13) |
|
| 2 |
Drag Me to Hell (2009, PG-13) |
|
| 3 |
Imitation of Life (1958, Unrated) |
|
| 4 |
Friday After Next (2002, R) |
|
| 5 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 6 |
Marriage Counselor (2008, Unrated) |
|
| 7 |
Spark (1998, Unrated) |
|
| 8 |
See No Evil (2006, R) |
|
| 9 |
Tales from the Darkside: The Movie (1990, R) |
|
| 10 |
Creepshow 2 (1987, R) |
|
| 11 |
Creepshow (1982, R) |
|
| 12 |
Why Did I Get Married? (2007, PG-13) |












