My Favorite Movies
| RoxySurfer13194's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 3 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 5 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 6 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
|
| 7 |
Happy Gilmore (1996, PG-13) |
|
|
| 8 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 9 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
|
| 10 |
Remember the Titans (2000, PG) |
|
|
| 11 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
|
| 12 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 13 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
|
| 14 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 15 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|



