My Favorite Movies
| royforehand2003's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Simpsons Movie (2007, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Simpsons' Christmas Message (2004, Unrated) |
|
|
| 3 |
'The Simpsons': America's First Family (2000, Unrated) |
|
|
| 4 |
The Simpsons: Family Therapy (1989, PG) |
|
|
| 5 |
The Simpsons: Family Portrait (, PG) |
|
|
| 6 |
Smokey and the Bandit (1977, PG) |
|
|
| 7 |
Black Dog (1998, PG-13) |
|
|
| 8 |
Walker, Texas Ranger: Trial by Fire (2005, Unrated) |
|
|
| 9 |
Walker Texas Ranger 3: Deadly Reunion (1994, Unrated) |
|
|
| 10 |
The Delta Force (1986, R) |
|
|
| 11 |
Delta Force 2 - Operation Stranglehold (The Colombian Connection) (1990, R) |
|
|
| 12 |
Delta Force 3 (1991, R) |
|
|
| 13 |
Ladder 49 (2004, PG-13) |
|
|
| 14 |
Atomic Twister (2002, Unrated) |
|


