My Favorite Movies
| rtstealth's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Snoop Dogg's Hood of Horror (2007, R) |
|
| 2 |
The Last Supper (1996, R) |
|
| 3 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 5 |
King Kong (2005, PG-13) |
|
| 6 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005, PG-13) |
|
| 7 |
Rocky (1976, PG) |
|
| 8 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
| 9 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
| 11 |
Sin City (2005, R) |
|
| 12 |
8 Mile (2002, R) |
|
| 13 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
| 14 |
300 (2007, R) |
|
| 15 |
Gladiator (2000, R) |
|
| 16 |
Shrek 2 (2004, PG) |
















