Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  rupsee85zaity's Rating My Rating
1
Titanic (1997,  PG-13)
Click to Rate
2
Cast Away (2000,  PG-13)
Click to Rate
3
Gladiator (2000,  R)
Click to Rate
4
The Matrix (1999,  R)
Click to Rate
5
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
Click to Rate
6
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
7
The Green Mile (1999,  R)
Click to Rate
8
The Sixth Sense (1999,  PG-13)
Click to Rate
9
Troy (2004,  R)
Click to Rate
10
The Chronicles of Riddick (2004,  Unrated)
Click to Rate
11
The Fountain (2006,  PG-13)
Click to Rate
12
National Treasure (2004,  PG)
Click to Rate
13
The Bourne Identity (2002,  PG-13)
Click to Rate
14
Face/Off (1997,  R)
Click to Rate
15
Saving Private Ryan (1998,  R)
Click to Rate
16
The Matrix Reloaded (2003,  R)
Click to Rate
17
I, Robot (2004,  PG-13)
Click to Rate
18
The Bourne Ultimatum (2007,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments