My Favorite Movies


  rustcosta's Rating My Rating
1
Happiness (1998,  Unrated)
Click to Rate
2
Betty Blue (37°2 le matin) (1986,  Unrated)
Click to Rate
3
Three Colors: Red (Trois couleurs: Rouge) (1994,  R)
Click to Rate
4
Palindromes (2005,  Unrated)
Click to Rate
5
Secretary (2002,  R)
Click to Rate
6
Lars and the Real Girl (2007,  PG-13)
Click to Rate
7
Eyes Wide Shut (1999,  R)
Click to Rate
8
Freaks (1932,  Unrated)
Click to Rate
9
Storytelling (2001,  R)
Click to Rate
10
Mysterious Skin (2005,  NC-17)
Click to Rate
11
Three Colors: Blue (Trois couleurs: Bleu) (1993,  R)
Click to Rate
12
Breakfast on Pluto (2005,  R)
Click to Rate
13
Everybody's Famous! (2000,  R)
Click to Rate
14
Three Colors: White (Trois Couleurs: Blanc) (1994,  R)
Click to Rate
15
You I Love (2004,  Unrated)
Click to Rate
16
Drained (O Cheiro Do Ralo) (2006,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments