My Favorite Movies


  Sabrina278675761's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
2
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
3
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
4
Fireproof (2008,  PG)
5
Billy: The Early Years (2008,  PG)
6
The Passion of the Christ (2004,  R)
7
Grease (1978,  PG)
8
Shrek (2001,  PG)
9
The Matrix (1999,  R)
10
The Shawshank Redemption (1994,  R)
11
Transformers (2007,  PG-13)
12
Braveheart (1995,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments