My Favorite Movies
| Sabrina42558466's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Zathura (2005, PG) |
|
| 2 |
Tears of the Sun (2003, R) |
|
| 3 |
8MM (1999, R) |
|
| 4 |
Father Of The Pride (, Unrated) |
|
| 5 |
The Grudge (2004, PG-13) |
|
| 6 |
Flightplan (2005, PG-13) |
|
| 7 |
Troy (2004, R) |
|
| 8 |
Elektra (2005, PG-13) |
|
| 9 |
Hostage (2005, R) |
|
| 10 |
Constantine (2005, R) |
|
| 11 |
Van Helsing (2004, PG-13) |
|
| 12 |
Minority Report (2002, PG-13) |
|
| 13 |
Lord of War (2005, R) |
|
| 14 |
Volcano (1997, PG-13) |
|
| 15 |
What Dreams May Come (1998, PG-13) |
|
| 16 |
Titan A.E. (2000, PG) |
|
| 17 |
Sorority Boys (2002, R) |
|
| 18 |
Black Hawk Down (2001, R) |
|
| 19 |
Rat Race (2001, PG-13) |
|
| 20 |
The New Guy (2002, PG-13) |
|
| 21 |
Mouse Hunt (Mousehunt) (1997, PG) |
|
| 22 |
What Women Want (2001, PG-13) |
|
| 23 |
Fletch Lives (1989, PG) |
|
| 24 |
Uncle Buck (1989, PG) |
|
| 25 |
City Slickers (1991, PG-13) |
|
| 26 |
Twins (1988, PG) |
|
| 27 |
The Animal (2001, PG-13) |
|
| 28 |
Spiderman (1990, Unrated) |
|
| 29 |
Signs (2002, PG-13) |
|
| 30 |
Ordinary Decent Criminal (2000, R) |
|
| 31 |
Stealing Harvard (2002, PG-13) |
|
| 32 |
15 Minutes (2001, R) |
|
| 33 |
Merlin (1998, PG) |
|
| 34 |
Miss Congeniality (2000, PG-13) |
|
| 35 |
Knockaround Guys (2002, R) |
|
| 36 |
Below (2002, R) |
|
| 37 |
Speed (1994, R) |
|
| 38 |
The Mask (1994, PG-13) |
|
| 39 |
The Perfect Storm (2000, PG-13) |
|
| 40 |
Bulletproof (1996, R) |
|
| 41 |
The Langoliers (1995, PG-13) |
|
| 42 |
Major Payne (1994, PG-13) |
|
| 43 |
Saving Private Ryan (1998, R) |
|
| 44 |
City of Angels (1998, PG-13) |
|
| 45 |
Any Given Sunday (1999, R) |
|
| 46 |
Twelve Monkeys (12 Monkeys) (1995, R) |
|
| 47 |
Ice Age (2002, PG) |
|
| 48 |
XXX (2002, PG-13) |
|
| 49 |
Antibody (2002, R) |
|
| 50 |
The Musketeer (2001, PG-13) |
|
| 51 |
Men in Black (1997, PG-13) |
|
| 52 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 53 |
Big Daddy (1999, PG-13) |
|
| 54 |
The Rock (1996, R) |
|
| 55 |
Texas Rangers (2001, PG-13) |
|
| 56 |
Blue Crush (2002, PG-13) |
|
| 57 |
Firestarter (1984, R) |
|
| 58 |
Motorcycle Gang (1994, R) |
|
| 59 |
The Thirteenth Floor (1999, R) |
|
| 60 |
Pearl Harbor (2001, PG-13) |
|
| 61 |
Daredevil (2003, PG-13) |
|
| 62 |
The Peacemaker (1997, R) |
|
| 63 |
El Dorado (1967, Unrated) |
|
| 64 |
Life (1999, R) |
|
| 65 |
Anger Management (2003, PG-13) |
|
| 66 |
Chicken Run (2000, G) |
|
| 67 |
Coyote Ugly (2000, PG-13) |
|
| 68 |
The Core (2003, PG-13) |
|
| 69 |
Point Break (1991, R) |
|
| 70 |
Little Nicky (2000, PG-13) |
|
| 71 |
Con Air (1997, R) |
|
| 72 |
Meet the Parents (2000, PG-13) |
|
| 73 |
Robots (2005, PG) |
|
| 74 |
Fantastic Four (2005, PG-13) |
|
| 75 |
X-Men (2000, PG-13) |
|
| 76 |
Catwoman (2004, PG-13) |
|
| 77 |
Jarhead (2005, R) |
|
| 78 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 79 |
National Treasure (2004, PG) |













































































