My Favorite Movies
| sakurawur's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
| 2 |
Shrek the Third (Shrek 3) (2007, PG) |
|
| 3 |
Silent Hill (2006, R) |
|
| 4 |
Loser (2000, PG-13) |
|
| 5 |
Dirty Love (2005, R) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
| 9 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
| 10 |
Saw III (2006, R) |
|
| 11 |
Saw (short film) (2003, Unrated) |
|
| 12 |
Saw IV (2007, R) |
|
| 13 |
Saw (2004, R) |
|
| 14 |
Saw II (2005, R) |
|
| 15 |
The Texas Chainsaw Massacre (1974, R) |
|
| 16 |
The Texas Chainsaw Massacre 2 (1986, R) |
|
| 17 |
From Heaven to Hell (2002, Unrated) |
















