My Favorite Movies
| Samantha444283524's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Illusionist (2006, PG-13) |
|
| 2 |
I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007, PG-13) |
|
| 3 |
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007, R) |
|
| 4 |
Chocolat (2000, PG-13) |
|
| 5 |
I Love You Phillip Morris (2010, Unrated) |
|
| 6 |
Moulin Rouge! (2001, PG-13) |
|
| 7 |
Rent (2005, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 9 |
Hot Shots! Part Deux (1993, PG-13) |
|
| 10 |
Finding Neverland (2004, PG) |
|
| 11 |
Jane White Is Sick & Twisted (2001, R) |
|
| 12 |
Public Enemies (2009, R) |












