My Favorite Movies


  Samberato's Rating My Rating
1
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005,  PG-13)
2
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
3
Transformers (2007,  PG-13)
4
Transformers: Revenge of the Fallen (2009,  PG-13)
5
Iron Man (2008,  PG-13)
6
Wanted (2008,  R)
7
Mean Girls (2004,  PG-13)
8
Forgetting Sarah Marshall (2008,  R)
9
Wedding Crashers (2005,  R)
10
WALL-E (2008,  G)
11
Knocked Up (2007,  R)
12
Eagle Eye (2008,  PG-13)
13
Batman Begins (2005,  PG-13)
14
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006,  PG-13)
15
Superbad (2007,  R)
16
Get Smart (2008,  PG-13)
17
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
18
Cloverfield (2008,  PG-13)
19
The Bourne Identity (2002,  PG-13)
20
Deja Vu (2006,  PG-13)
21
Lucky Number Slevin (2006,  R)
22
V for Vendetta (2006,  R)
23
The Matrix (1999,  R)
24
Jumper (2008,  PG-13)
25
Vantage Point (2008,  PG-13)
26
X-Men (2000,  PG-13)
27
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
28
The Dark Knight (2008,  PG-13)
29
Jurassic Park (1993,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments