My Favorite Movies
| sandralehmann11's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Poltergeist II: the Other Side (1986, PG-13) |
|
|
| 2 |
Wild Wild West (1999, PG-13) |
|
|
| 3 |
Shanghai Noon (2000, PG-13) |
|
|
| 4 |
Cheyenne Warrior (1994, PG) |
|
|
| 5 |
One Flew over the Cuckoo's Nest (1975, R) |
|
|
| 6 |
Orca - The Killer Whale (1977, PG) |
|
|
| 7 |
Insignificance (1985, R) |
|
|
| 8 |
Free Willy 2 - The Adventure Home (1995, PG) |
|
|
| 9 |
Meteorites! (1998, PG-13) |
|
|
| 10 |
White Wolves: A Cry in the Wild II (1993, PG) |
|
|
| 11 |
Firewalker (1986, PG) |
|


