My Favorite Movies


  Sara41211303's Rating My Rating
1
Seed Of Chucky (2004,  R)
2
El (,  Unrated)
3
Vlad (2004,  R)
4
The Calling (2000,  PG)
5
Soulkeeper (2001,  R)
6
The Prophecy 3: The Ascent (2000,  R)
7
Shadow Hours (2000,  R)
8
Silicon Towers (2000,  Unrated)
9
Cypress Edge (2001,  Unrated)
10
Bride of Chucky (1998,  R)
11
Urban Legend (1998,  R)
12
Progeny (1998,  R)
13
Brown's Requiem (2000,  R)
14
Best Men (1998,  R)
15
Nightwatch (1998,  R)
16
Black Out (1996,  R)
17
Sworn to Justice (1996,  R)
18
Death Machine (1994,  R)
19
Murder in the First (1994,  R)
20
Color of Night (1994,  R)
21
Amos & Andrew (1993,  PG-13)
22
London Kills Me (1991,  Unrated)
23
Child's Play 3 (1991,  R)
24
Jungle Fever (1991,  R)
25
Child's Play 2 (1990,  R)
26
Graveyard Shift (1990,  R)
27
The Exorcist III (1990,  R)
28
Horseplayer (1991,  R)
29
Mississippi Burning (1988,  R)
30
Fatal Beauty (1987,  R)
31
Blue Velvet (1986,  R)
32
Istanbul (1990,  PG-13)
33
Ragtime (1981,  PG)
34
Heaven's Gate (1980,  R)
35
Wise Blood (1979,  PG)
36
Eyes of Laura Mars (1978,  R)
37
One Flew over the Cuckoo's Nest (1975,  R)
38
W.W. and the Dixie Dancekings (1975,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments