Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  SarahSurrender's Rating My Rating
1
The Marine (2006,  PG-13)
Click to Rate
2
Titanic (1997,  PG-13)
Click to Rate
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
4
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
5
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004,  PG-13)
Click to Rate
6
The Hills Have Eyes (1986,  R)
Click to Rate
7
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
Click to Rate
8
Larry the Cable Guy: Health Inspector (2006,  PG-13)
Larry the Cable Guy: Health Inspector 4.5 Stars
i loved that movie but i get the gigglies when i watch it lol
Click to Rate
9
The Blues Brothers (1980,  R)
Click to Rate
10
Uncle Buck (1989,  PG)
Click to Rate
11
Austin Powers - International Man of Mystery (1997,  PG-13)
Click to Rate
12
Austin Powers in Goldmember (2002,  PG-13)
Click to Rate
13
Austin Powers - The Spy Who Shagged Me (1999,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments