My Favorite Movies
| sassyfili's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 4 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 5 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 6 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
| 7 |
Shrek the Third (Shrek 3) (2007, PG) |
|
| 8 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Incredibles (2004, PG) |
|
| 10 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
| 11 |
She's All That (1999, PG-13) |
|
| 12 |
The Princess Diaries (2001, G) |
|
| 13 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2004, G) |
|
| 14 |
Ice Princess (2005, G) |
|
| 15 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 16 |
John Tucker Must Die (2006, PG-13) |
|
| 17 |
Rush Hour 2 (2001, PG-13) |
|
| 18 |
Rush Hour (1998, PG-13) |
|
| 19 |
Charlie's Angels (2000, PG-13) |
|
| 20 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 21 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |





















