My Favorite Movies
| sassyfrassy37's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 2 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 3 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
| 4 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 5 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 9 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 10 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 11 |
Shrek 2 (2004, PG) |











