My Favorite Movies

  sasukenol's Rating My Rating
1
I Am Legend (2007,  PG-13)
Click to Rate
2
Feel the Noise (2007,  PG-13)
Click to Rate
3
Stomp the Yard (2007,  PG-13)
Click to Rate
4
Superbad (2007,  R)
Click to Rate
5
Blonde Ambition (2007,  PG-13)
Click to Rate
6
Balls of Fury (2007,  PG-13)
Click to Rate
7
Kickin' It Old Skool (2007,  PG-13)
Click to Rate
8
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
Click to Rate
9
Happy Feet (2006,  PG)
Click to Rate
10
The Dukes of Hazzard (2005,  Unrated)
Click to Rate
11
Norbit (2007,  PG-13)
Click to Rate
12
White Chicks (2004,  PG-13)
White Chicks 5.0 Stars
This is on my favorite movies list.
Click to Rate
13
28 Weeks Later... (2007,  R)
Click to Rate
14
28 Days Later (2002,  R)
Click to Rate
15
Dawn of the Dead (2004,  R)
Dawn of the Dead 5.0 Stars
My favorite zombie movie of all times.
Click to Rate
16
Night of the Living Dead (1968,  Unrated)
Click to Rate
17
Life (1999,  R)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments