My Favorite Movies
| sayhiybethudie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 2 |
The Unborn (2009, PG-13) |
|
| 3 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Step Up 2 the Streets (2008, PG-13) |
|
| 5 |
You Got Served (2004, PG-13) |
|
| 6 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
| 7 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 10 |
Transformers: Revenge of the Fallen (2009, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009, PG) |
|
| 12 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 14 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
| 15 |
American Pie (1999, R) |















