My Favorite Movies
Give list a short description
| SeanSeductive's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Pursuit of Happyness (2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Nightmare Before Christmas (2008, PG) |
|
| 3 |
I Am Legend (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 5 |
Final Fantasy VII - Advent Children (2006, PG-13) |
|
| 6 |
Edward Scissorhands (1990, PG-13) |
|
| 7 |
Liar Liar (1997, PG-13) |
|
| 8 |
Semi-Pro (2008, R) |
|
| 9 |
Sleepy Hollow (1999, R) |
|
| 10 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
| 11 |
Monty Python and the Holy Grail (1975, PG) |
|
| 12 |
Gridiron Gang (2006, PG-13) |
|
| 13 |
Superhero Movie (2008, PG-13) |













