My Favorite Movies
| SecretDestroyer68877's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Spaceballs (1987, PG) |
|
| 2 |
Labyrinth (1986, PG) |
|
| 3 |
Legend (1985, PG) |
|
| 4 |
Ladyhawke (1985, PG-13) |
|
| 5 |
The Dark Crystal (1982, PG) |
|
| 6 |
Army of Darkness (1993, R) |
|
| 7 |
Maniac Cop (1988, R) |
|
| 8 |
Skinner (1993, R) |
|
| 9 |
The Ice Rink (1998, Unrated) |
|
| 10 |
Willow (1988, PG) |
|
| 11 |
National Treasure (2004, PG) |
|
| 12 |
The Princess Bride (1987, PG) |
|
| 13 |
Hairspray (1988, PG) |
|
| 14 |
X-Men (2000, PG-13) |
|
| 15 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
| 16 |
Reality Bites (1993, PG-13) |
|
| 17 |
High Fidelity (2000, R) |
|
| 18 |
Identity (2003, R) |
|
| 19 |
The Commitments (1991, R) |
|
| 20 |
Slap Shot (1977, R) |
|
| 21 |
Mystery Men (1999, PG-13) |
|
| 22 |
The Harvey Girls (1946, Unrated) |
|
| 23 |
Meet Me In St. Louis (1944, Unrated) |
|
| 24 |
White Christmas (1954, Unrated) |
|
| 25 |
Waitress (2007, PG-13) |
|
| 26 |
Singin' in the Rain (1952, G) |
|
| 27 |
Guys and Dolls (1955, Unrated) |



























