My Favorite Movies
| serendipityblu22's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Serendipity (2001, PG-13) |
|
| 2 |
Love Actually (2003, R) |
|
| 3 |
Miss Congeniality (2000, PG-13) |
|
| 4 |
A League of Their Own (1992, PG) |
|
| 5 |
Selena (1997, PG) |
|
| 6 |
Pillow Talk (1959, Unrated) |
|
| 7 |
Calamity Jane (1953, G) |
|
| 8 |
Sideways (2004, R) |
|
| 9 |
Being Julia (2004, R) |
|
| 10 |
The Hot Chick (2002, PG-13) |










