My Favorite Movies
| sexiimamii1234567's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Hustle & Flow (2005, R) |
|
|
| 2 |
Bad Boys (1995, R) |
|
|
| 3 |
Bad Boys II (2003, R) |
|
|
| 4 |
P. Diddy Presents the Bad Boys of Comedy (2005, R) |
|
|
| 5 |
Bring It On (2000, PG-13) |
|
|
| 6 |
Bring It On: All or Nothing (2006, PG-13) |
|
|
| 7 |
Bring It On Again (2003, PG-13) |
|
|
| 8 |
Bring It On: In It to Win It (2007, PG-13) |
|
|
| 9 |
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child (1989, R) |
|
|
| 10 |
Freedom Writers (2007, PG-13) |
|
|
| 11 |
Get Rich or Die Tryin' (2005, R) |
|
|
| 12 |
Take the Lead (2006, PG-13) |
|
|
| 13 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 14 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
|
| 15 |
You Got Served (2004, PG-13) |
|
|
| 16 |
ATL (2006, PG-13) |
|
|
| 17 |
Friday (1995, R) |
|
|
| 18 |
Next Friday (2000, R) |
|
|
| 19 |
Friday After Next (2002, R) |
|
|
| 20 |
This Christmas (2007, PG-13) |
|
|
| 21 |
High School Musical 2 (2007, Unrated) |
|
|
| 22 |
The Game Plan (2007, PG) |
|
|
| 23 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
|
| 24 |
Somebody Help Me (2007, Unrated) |
|
|
| 25 |
Crossover (2006, PG-13) |
|
|
| 26 |
Roll Bounce (2005, PG-13) |
|
|
| 27 |
Witless Protection (2008, PG-13) |
|



