My Favorite Movies


  sexyblueeyes014's Rating My Rating
1
Blue Collar Comedy Tour: The Movie (2003,  PG-13)
2
Shooter (2007,  R)
3
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) (2004,  Unrated)
4
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler) (2002,  Unrated)
5
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2004,  Unrated)
6
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2005,  Unrated)
7
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005,  Unrated)
8
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) (2004,  Unrated)
9
Step Up (2006,  PG-13)
Step Up
its so awsome and hey its got a very sexey guy as the star channing tatum
10
Four Brothers (2005,  R)
Four Brothers
this move is tha shit and the guys are hot as hell :)
11
Flicka (2006,  PG)
12
The War of the Worlds (1953,  G)
13
War of the Worlds (2005,  PG-13)
14
Hg Wells War of the Worlds (2005,  Unrated)
15
Spirit - Stallion of the Cimarron (2002,  G)
16
Open Season (2006,  PG)
17
Eye of the Storm (1998,  R)
18
Eragon (2006,  PG)
Eragon
this movie was awsomeme and my friends got so into it we love the movie erogon
19
Stomp the Yard (2007,  PG-13)
Stomp the Yard
i loved it but why did chris brown have to dye so soon
20
Dude, Where's My Car? (2000,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments