My Favorite Movies
| SEXYCOSMOGURL69's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Freedom Writers (2007, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 3 |
Little Black Book (2004, PG-13) |
|
|
| 4 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 5 |
High School Musical 2 (2007, Unrated) |
|
|
| 6 |
Saw II (2005, R) |
|
|
| 7 |
Saw III (2006, R) |
|
|
| 8 |
Chicken Little (2005, G) |
|
|
| 9 |
Madagascar (2005, PG) |
|
|
| 10 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
|
| 11 |
Chicken Run (2000, G) |
|
|
| 12 |
Nanny McPhee (2006, PG) |
|
|
| 13 |
8 Mile (2002, R) |
|
|
| 14 |
Pearl Harbor (2001, PG-13) |
|
|
| 15 |
Crossroads (2002, PG-13) |
|
|
| 16 |
Texas Chainsaw Massacre: A Family Portrait (1988, Unrated) |
|
|
| 17 |
The Texas Chainsaw Massacre 2 (1983, R) |
|
|
| 18 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (2006, R) |
|
|
| 19 |
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III (1989, R) |
|
|
| 20 |
Grease (1978, PG) |
|
|
| 21 |
The Rock (1996, R) |
|
|
| 22 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 23 |
Confessions of a Teenage Drama Queen (2004, PG) |
|



