Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  sexydarkgirl55's Rating My Rating
1
American Pie 2 (2001,  R)
2
X2 (2003,  PG-13)
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
4
Meet the Parents (2000,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
6
Ace Ventura: Pet Detective (1993,  PG-13)
7
Wedding Crashers (2005,  R)
8
Shrek 2 (2004,  PG)
Shrek 2
very funny
9
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005,  PG-13)
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
hayden christensen is very hot =)
10
White Chicks (2004,  PG-13)
White Chicks
very funny :D
11
American Pie (1999,  R)
American Pie
very funny :D
12
X-Men: The Last Stand (2006,  PG-13)
13
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
i love it
14
The Notebook (2004,  PG-13)
The Notebook
very romantic
15
Scary Movie (2000,  R)
Scary Movie
i love it :D
16
Rush Hour 2 (2001,  PG-13)
17
Step Up (2006,  PG-13)
Step Up
i dont know :(
18
High School Musical (2006,  Unrated)
19
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
20
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
21
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
22
Click (2006,  PG-13)
23
School of Rock (2003,  PG-13)
24
The Nightmare Before Christmas (2008,  PG)
25
Resident Evil (2002,  R)
Resident Evil
awsome love it :D
26
Romeo and Juliet (1968,  PG)
Romeo and Juliet
very beautiful it makes me cry =(
27
Romeo + Juliet (1996,  PG-13)
Romeo + Juliet
its so romantic i want to see it again :P
28
Grease (1978,  PG)
Grease
musik
29
Peter Pan (2003,  PG)
30
Peter Pan (1999,  Unrated)
31
All Dogs Go To Heaven 2 (1996,  G)
32
All Dogs Go To Heaven (1989,  G)
All Dogs Go To Heaven
lovelyyy
33
She's the Man (2006,  PG-13)
She's the Man
awsomee
34
Step Up 2 the Streets (2008,  PG-13)
Step Up 2 the Streets
hot :D robert hoffman ♥
35
Twilight (2008,  PG-13)
Twilight
robert pattinson is soo cutee =)
36
Dragonball Evolution (2009,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments