My Favorite Movies


  sexygemini4ever's Rating My Rating
1
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
Dirty Dancing
Man Patrick Swayze is HOT in this movie, I wish he could teach me how to dance like that.... I could watch this movie over and over
2
Sweet Home Alabama (2002,  PG-13)
Sweet Home Alabama
This movie is really good
3
Where the Heart Is (2000,  PG-13)
Where the Heart Is
Man this movie is sooo good, she ends up having her baby in Wal-Mart
4
Honey (2003,  PG-13)
Honey
This is a really good movie
5
Raising Helen (2004,  PG-13)
Raising Helen
This movie is kinda sad but is really good
6
The Notebook (2004,  PG-13)
The Notebook
This movie is sooo sad, I love it
7
The Marine (2006,  PG-13)
The Marine
I love this movie, and men John Cena is HOT. Don't worry honey I love you xxx
8
Gridiron Gang (2006,  PG-13)
Gridiron Gang
This movie is based on a true story. I love this movie
9
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
The Fast and the Furious
This one is good but the other ones are better
10
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
This is a good movie
11
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
I saw this movie with my boyfriend and my brother
12
Pretty Woman (1990,  R)
13
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic
Man this movie is sooooo sad
14
Grease (1978,  PG)
Grease
Man I love this movie, I could watch it over and over, like Dirty Dancing :)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments