My Favorite Movies


  sexyladymiranda's Rating My Rating
1
I Know What You Did Last Summer (1997,  R)
2
I Still Know What You Did Last Summer (1998,  R)
3
I'll Always Know What You Did Last Summer (2006,  R)
4
Halloweentown (1998,  Unrated)
5
Return to Halloweentown (Halloweentown IV) (2006,  Unrated)
6
Halloweentown II: Kalabar's Revenge (2001,  PG)
7
Halloweentown High (Halloweentown III) (2004,  Unrated)
8
Halloween (1978,  R)
9
Halloween II (1981,  R)
10
Halloween III - Season of the Witch (1982,  R)
11
Halloween 4: The Return of Michael Myers (1988,  R)
12
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) (1998,  R)
13
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers (1989,  R)
14
Halloween - Resurrection (2002,  R)
15
Halloween H2O (1998,  R)
16
Seed Of Chucky (2004,  R)
17
Bride of Chucky (1998,  R)
18
Candyman (1992,  R)
19
Candyman 2 - Farewell to the Flesh (1994,  R)
20
Candyman 3: Day of the Dead (1999,  R)
21
Twilight (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments