Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  shadowblade6744's Rating My Rating
1
Godzilla Vs. Destroyah (1999,  R)
2
Godzilla Vs. Biollante (1989,  PG)
3
Godzilla: Final Wars (2004,  PG)
4
Godzilla 2000 (2000,  PG)
5
Godzilla - Tokyo S.O.S. (,  PG)
6
Godzilla Vs Mechagodzilla II (1999,  PG)
7
Godzilla Vs. Monster Zero (1970,  G)
8
Godzilla vs. Mothra (Mosura tai Gojira) (1964,  Unrated)
9
Godzilla, King of the Monsters! (1956,  Unrated)
10
Godzilla vs. Megalon (1973,  G)
11
Godzilla, Mothra and King Ghidorah - Giant Monsters All-Out Attack (2003,  Unrated)
12
Stargate (1994,  PG-13)
13
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
14
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
15
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
16
The Matrix (1999,  R)
17
The Matrix Reloaded (2003,  R)
18
The Matrix Revolutions (2003,  R)
19
The Lake House (2006,  PG)
20
Young Guns (1988,  R)
21
Young Guns II (1990,  PG-13)
22
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
23
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
24
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
25
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments