My Favorite Movies
| shaikimran2006's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Body Heat (1981, R) |
|
| 2 |
Wanted (2008, R) |
|
| 3 |
The Mummy Returns (2001, PG-13) |
|
| 4 |
Million Dollar Baby (2004, PG-13) |
|
| 5 |
Enter the Dragon (1973, R) |
|
| 6 |
Punisher: War Zone (2008, R) |
|
| 7 |
Street Fighter (1994, PG-13) |
|
| 8 |
The Unborn (2009, PG-13) |
|
| 9 |
Screamers: The Hunting (2009, Unrated) |
|
| 10 |
X-Men Origins - Wolverine (2009, PG-13) |
|
| 11 |
X-Men: The Last Stand (2006, PG-13) |
|
| 12 |
Daredevil (2003, PG-13) |
|
| 13 |
Pearl Harbor (2001, PG-13) |
|
| 14 |
Kung Fu Panda (2008, PG) |














