My Favorite Movies


  shampoomaster420's Rating My Rating
1
Repo Man (1984,  R)
Click to Rate
2
Army of Darkness (1993,  R)
Click to Rate
3
The Evil Dead (1982,  NC-17)
Click to Rate
4
Evil Dead 2 (1987,  R)
Click to Rate
5
Trick or Treat (1986,  R)
Click to Rate
6
The Toxic Avenger (1985,  R)
Click to Rate
7
Class of Nuke 'Em High (1986,  R)
Click to Rate
8
Big Trouble in Little China (1986,  PG-13)
Click to Rate
9
The Deadly Spawn (1983,  R)
Click to Rate
10
First Blood (Rambo: First Blood) (1982,  R)
Click to Rate
11
Blade Runner (1982,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments